توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالب

یادداشتی برکتاب « تریل باز» نوشته عزیزسهرابی 1398/7/21
کتاب «تریل باز» نوشته عزیز سهرابی در رده سنی نوجوانان در انتشارات سوره مهر حوزه هنری در شمارگان 1250 به قیمت 15000 تومان به چاپ رسیده است. گویا این اولین اثر منتشر شده از این نویسنده است.
«زاغی» روایتی جستجوگرانه از اعماق جنگ دارد 1398/6/30
زهره سادات فرقانی:این داستان با زبانی ساده و بدون تکلف، دنیای آرزوهای یک نوجوان خرمشهری سالهای پس از جنگ را نشان می دهد که هیچ خاطره ای از آن دوران ندارد و فقط به شنیده ها و خاطرات بزرگترهای خود بسنده می کند.
برشی از رمان نوجوان طوقی نوشته محمّدرضا آریان‌فر 1398/5/28
رمان نوجوان «طوقی»نوشته «محمّدرضا آریان‌فر» روایتی پرکشش و زیبا از زندگی یک نوجوان ازسال‌های جنگ و بمباران است که بزودی توسط انتشارات سوره مهر منشرخواهد شد. برشی ازرمان طوقی :
تا وقتی باک بنزین ته بکشد 1398/5/7
علی داودی، شاعر و منقد مطرح کشورمان، یادداشتی را پیرامون سفرنامه «زن آقا» به قلم خانم زهرا کاردانی، نوشته است که در ادامه با هم می خوانیم:
برشی از رمان «جادی، پسرک پناهنده» اثر پترهرتلینگ نویسنده آلمانی ترجمه صدیقه وجدانی 1398/5/5
«جادی، پسرک پناهنده» رمانی از« پترهرتلینگ » نویسنده آلمانی با ترجمه « صدیقه وجدانی »است که بزودی توسط نشرسوره مهرمنتشرخواهد شد.این کتاب روایت زندگی پسرکی است که به خاطراشغال سوریه ازسوی تکفیری‌‌ها و داعشی‌ها به آلمان برده می‌شود و درآنجا چندخانواده نگهداری ازاو را به عهده می‌گیرند. برشی از رمان جادی، پسرک پناهنده را در زیر می خوانید :
برشی ازداستان پریا کبوترمن بود محمدرضا شرفی‌خبوشان درمجموعه داستان آدم‌های پشت مه 1398/4/29
مجموعه داستان«آدم‌های پشت مه» به انتخاب و گردآوری مجیداسطیری بزودی توسط انتشارات سوره مهر منتشر خواهد شد.
برشی ازکتاب سفرنامه حج برهوت زیبا نوشته محمدحسین شمشیرگرزاده 1398/4/26
کتاب سفرنامه حج با عنوان « برهوت زیبا» نوشته « محمدحسین شمشیرگرزاده» بزودی توس طانتشارات سوره مهرمنتشر خواهد شد. متن ذل برشی از این کتاب است که می خوانید:
داستان کوتاه پسرننه کبری ازنویسنده یازده ساله آیناز رجبی 1398/4/4
آینازرجبی دختریازده ساله ای ازتهران است که ازخردسالی دغدغه نوشتن داشته است. «پسرننه کبری» عنوان داستانی ازوی است که دراختیار سایت ادب فارسی گذاشته که می خوانید. برق شادی ازچشمان پیرزن می‌بارید. آن روزقراربود تنهاپسرش از سربازی برگردد. باخودفکرمی کرد درحیاط سفره بزرگی ازغذاهای رنگارنگ پهن کرده، حیاط را با گل‌های رُزتزیین می‌کند. پیرزن یک‌دفعه به خود آمد و گفت:" با کدام پول؟ من که خرج خودم را به سختی درمی آورم؟!" خیال آمدن پسرش آنقدرشیرین بود که دوباره به فکرفرو رفت و با خود گفت:« برایش چه غذایی
اثرتازه ای از رضا امیرخانی درباره کره شمالی منتشرمی شود 1398/4/1
رضا امیرخانی دربرنامه دیداربا مخاطبانش درکتابفروشی بلوار سجاد انتشارات آستان قدس رضوی مشهد درخصوص آثارمختلف اش با حاضرین به گفتگو پرداخت و ازتدوین اثرجدیدش درباره کره شمالی نیزخبر داد و گفت: امیدوارم این اثر تا اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده منتشر شود. امیرخانی درمراسم افتتاحیه برنامه‌های تابستانه شبکه دانش‌آموزی کتاب به‌نشر(کتاباران) نیز، که عصرپنجشنبه ۳۰ خرداد با حضور و سخنرانی وی و جمعی ازدانش آموزان علاقمند به کتاب و کتابخوانی و با ورکشاپ درفروشگاه مرکزی کتاب انتشارات آستان قدس رضوی درمشه
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد 1398/3/26
مجموعه داستان بزرگسال « روح مرطوب »، که به کوشش خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی گردآوری و تنظیم شده‌اند، توسط انتشارات سوره مهرمنتشر شد. این کتاب شامل 12داستان‌ منتخب هشتمین جشنواره سراسری داستان انقلاب و هشتمین جایزه مرحوم امیرحسین فردی است و در 179 صفحه ، قطع رقعی و با قیمت 26 هزارتومان و شمارگان: 1250منتشرشده است . داستان های : نفتی از مهین سماواتی،خوب اشتباهی از مرتضی برزگر،شاهنامه خوانی درکلاس ادبیات از رضا بهاری زاده ،شهرچنارها از سیّده زهره میرعیسی خانی ،من انقلابی نیستم از پریا دوستی
آشیل، دیکنز و دیگران ... / داستانی از توحید معصومی 1398/3/8
بعد از چند هفته مطالعه‌‌ی فنون نویسندگی، آخر به این نتیجه رسیدم همه‌‌ی آن‌ها به درد عمه‌‌ام می‌‌خورَد. برای نوشتن باید از نوشتن شروع کرد. شب از نیمه گذشته. صدای خروپف ساکنین خانه، سکوت شب را می‌‌شکند. ساکنین که می‌‌گویم یعنی همسرم و «پسری». با نور گوشی‌‌ام خودم را پاورچین‌پاورچین به اتاق کارم می‌‌رسانم. پشت میزم می‌‌نشینم. چراغ مطالعه را روشن می‌‌کنم. خودکاری برای نوشتن روی میز نیست. همه جای میز را می‌‌گردم. هیچ وسیله‌‌ای برای نوشتن پیدا نمی‌‌کنم. حالا که ایده‌‌ای به ذهنم رسیده و مصمم به نوشتن ش
حکومت نظامی / ویدا رهبر 1397/12/15
جشنواره داستان انقلاب به ایستگاه یازدهم رسیده است.بنا داریم داستان های برگزیده دوره های گذشته این جشنواره را روی سایت قرار دهیم.
هنوز بی قرار نگاهت هستم / رفیع افتخار 1397/12/12
جشنواره داستان انقلاب به ایستگاه یازدهم رسیده است.بنا داریم داستان های برگزیده دوره های گذشته این جشنواره را روی سایت قرار دهیم.
انوش داستانی از مرضیه فعله‌گری 1397/12/8
جشنواره داستان انقلاب به ایستگاه یازدهم رسیده است.بنا داریم داستان های برگزیده دوره های گذشته این جشنواره را روی سایت قرار دهیم.
چراغی برای شاه، مرتضی برزگر 1397/12/6
جشنواره داستان انقلاب به ایستگاه یازدهم رسیده است.بنا داریم داستان های برگزیده دوره های گذشته این جشنواره را روی سایت قرار دهیم.
لِتی 1395/11/10
کنجکاو شد که بداند روز بود یا شب. می‌توانست پرده‌ها را کنار بزند و به بیرون نگاه کند، ولی ترجیح داد سر جایش بماند. در زیرِ نورِ روشنی که از بیرون می‌تابید، می‌شد خاکی که روی همه‌چیز را گرفته بود، دید. به او پیشنهاد کرده بودند کسی را برای کمک در تمیزکردن خانه بفرستند، ولی لتی از این‌که غریبه‌ها به خانه‌اش بیایند، در مسایلش دخالت کنند، به همه‌جا سرک بکشند و از همه‌چیز ایراد بگیرند، خوشش نمی‌آمد.
دختر کوچولوی مدرسه‌ای من 1395/11/5
اولين بار او را در يک صبح پاييزي در يک اتوبوس ديدم. صبح زودي بود و تنها مسافر يک مرد خشن بود که گوشه‌اي نشسته بود و مشغول خواندن روزنامه بود. وقتي ماشين ايستاد، نگاه کردم که ببينم چه کسي سوار مي‌شود؛ به اميد اين‌که مسافري باشد...
1

حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی