توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبخاطرات زندگی مهنازفتاحی نویسنده کتاب فرنگیس منتشرمی‌شود   1398/2/18

خاطرات زندگی مهنازفتاحی، نویسنده کتاب «فرنگیس»، توسط انتشارات سوره مهرمنتشر خواهد شد. فتاحی ضمن اعلام این خبر گفت: اکنون درحال ویرایش نهایی آن هستم ولی هنوز برای این اثرنامی انتخاب نکرده‌ام اما محتوای آن مربوط به خاطرات خودم ازبدو تولد است، تفاوتی که با سایر آثار از این دست دارد این است که از نگاه یک نوزاد متولد نشده روایت می‌شود. نویسنده کتاب تحسین شده «فرنگیس» درادامه افزود : پس از انتشار سه اثر «قلب کوچک سپهر»، «گم بی» و «من عروسک گلهانم» ،که در نمایشگاه کتاب هم عرضه شد، به‌تازگی کتابی دیگر ر
خاطرات زندگی مهنازفتاحی، نویسنده کتاب «فرنگیس»، توسط انتشارات سوره مهرمنتشر خواهد شد.
فتاحی ضمن اعلام این خبر گفت: اکنون درحال ویرایش نهایی آن هستم ولی هنوز برای این اثرنامی انتخاب نکرده‌ام اما محتوای آن مربوط به خاطرات خودم ازبدو تولد است، تفاوتی که با سایر آثار از این دست دارد این است که از نگاه یک نوزاد متولد نشده روایت می‌شود.
نویسنده کتاب تحسین شده «فرنگیس» درادامه افزود : پس از انتشار سه اثر «قلب کوچک سپهر»، «گم بی» و «من عروسک گلهانم» ،که در نمایشگاه کتاب هم عرضه شد، به‌تازگی کتابی دیگر را برای ویرایش نهایی به ویراستار ارسال کرده‌ام. فتاحی همچنین به کتاب دیگری هم که از سوی انتشارات مدرسه منتشرمی شود  اشاره کرد و افزود: اثری با محتوای معرفی کرمانشاه در یک مجموعه با عنوان «دوستت دارم ای ایران» نیزاز من برای گروه سنی نوجوان منتشرخواهد شد.
وی با توجه به اینکه «قلب کوچک سپهر» آخرین اثر وی است که برای نخستین بار در نمایشگاه امسال عرضه شده ادامه داد: این کتاب ماجراهای برگرفته از ماجراهای واقعی زندگی فرزند من است که نقص مادرزادی قلب دارد. او ۴ بار به دلیل بیماری قلبی جراحی و بیش از۵۰ بار دربیمارستان بستری شده است. احساس کردم تلاش‌های یک مادر برای نجات فرزندش از بیماری، نگاه مهربان خداوند به همه‌ انسان‌ها و روشنی که در پایان داستان وجود دارد، موضوع مناسبی برای نوشتن یک رمان نوجوانانه است. بسیاری از مادران دربرخورد با بیماری فرزندان‌شان دست و پای خود را گم می‌کنند ولی این اتفاق برای مادر داستان ما نمی‌افتد. قهرمان این داستان ـ سپهر ـ هم از زمان تولد وارد ماجرا می‌شود و وقتی بزرگ‌تر می‌شود با مادرش همراهی می‌کند.
این کتاب، خاطراتی است که در قالب یک رمان روایت شده است و در آن بسیاری از مسائل مستند و واقعی هستند. یکی از ویژگی‌های کتاب، تازگی موضوع و بیان صمیمی اثر است. کتاب برای مخاطب نوجوان نوشته شده، اما من فکر می‌کنم به دلیل این بیان صمیمی، کودکان و بزرگ‌سالان نیز راحت می‌توانند با آن ارتباط برقرارکنند.

کلمات کلیدی این مطلب : ،
تعداد بازدید :84  |   تاریخ ثبت : 1398/2/18
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی