توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالببرنامه ساعت شعر در ماه مبارک رمضان برگزارنخواهد شد   1398/2/22

برنامه «ساعت شعر» به دلیل فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و نزدیکی زمان برگزاری آن با افطار ، تا پایان این ماه مبارک برگزارنخواهد شد. این برنامه، جلسه ای شعری و ازجمله برنامه‌های هفتگی مرکزآفرینش‌های ادبی حوزه هنری است که با رویکرد نقدکارگاهی درزمینه شعرکلاسیک، سپید و ترانه برگزار می‌شود. قابل توجه است، محفل ادبی «ساعت شعر» به همت مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری یکشنبه های هرماه ساعت ۱7 درسالن امیرحسین فردی حوزه هنری باحضور سعید بیابانکی ، محمود حبیبی کسبی ، علی داودی و ناصرفیض ، که ازمدرسان این جلس
برنامه «ساعت شعر»به دلیل فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و نزدیکی زمان برگزاری آن با افطار، تا پایان این ماه مبارک برگزارنخواهد شد.
این برنامه، جلسه ای شعری و ازجمله برنامه‌های هفتگی مرکزآفرینش‌های ادبی حوزه هنری است که با رویکرد نقدکارگاهی درزمینه شعرکلاسیک، سپید و ترانه برگزار می‌شود.
قابل توجه است، محفل ادبی «ساعت شعر» به همت مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری یکشنبه های هرماه ساعت ۱7درسالن امیرحسین فردی حوزه هنری باحضور سعید بیابانکی ، محمود حبیبی کسبی ، علی داودی و ناصرفیض، که ازمدرسان این جلسه هستند، برگزار می شود.
گفتنی است ، با پایان ماه مبارک رمضان برگزاری این برنامه هفتگی درزمان ومکان یاد شده از سرگرفته خواهد شد و ورود به این برنامه برای علاقه‌مندان آزاد است.

تعداد بازدید :91  |   تاریخ ثبت : 1398/2/22
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی