توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبرمان فانتزی های عصرجدید ازکبری حیدری گوجانی منتشرشد   1398/3/11

رمان « فانتزی های عصرجدید » نوشته « کبری حیدری کوجانی» توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد. کبری حیدری کوجانی، نویسنده این رمان ، درگفتگو با سایت ادب فارسی ضمن اشاره به روایت این رمان توسط شخصیتی خیالی به نام «شهرزاد» گفت :شهرزاد ازدل تاریخ بیرون می آید و ازمسائل مختلف اجتماعی حرف می زند اماسخنان او را فقط کسانی می شنوند که باورش دارند و انکارش نمی کنند.وی درادامه خاطرنشان کرد: این اثر، برغم رمان بودن درقالب خرده روایت هایی به هم پیوسته با موضوعات جداگانه روایت می شود اما ازلحاظ مضمونی مشترک
رمان « فانتزی های عصرجدید » نوشته « کبری حیدری کوجانی» توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد.
کبری حیدری کوجانی، نویسنده این رمان ، درگفتگو با سایت ادب فارسی ضمن اشاره به روایت این رمان توسط شخصیتی خیالی به نام «شهرزاد» گفت :شهرزاد ازدل تاریخ بیرون می آید و ازمسائل مختلف اجتماعی حرف می زند اماسخنان او را فقط کسانی می شنوند که باورش دارند و انکارش نمی کنند.وی درادامه خاطرنشان کرد: این اثر، برغم رمان بودن درقالب خرده روایت هایی به هم پیوسته با موضوعات جداگانه روایت می شود اما ازلحاظ مضمونی مشترک هستند. علاوه براین ، همه روایت ها با عبارت معروف « با یکی بود یکی نبود» شروع می شوند و تعدادی شخصیت های مشترک نیزدرهمه این روایت ها حضوردارند مثل شخصیت خاله خرسه .
وی با اشاره به لحن صمیمی رمان افزود : من سعی کرده ام که از زبان مردم حرف بزنم اما درنهایت نقطه نظر و زاویه دیدخودم را هم نسبت به هرموضوع ، با توجه به پِژوهش هایی که درخصوص موضوعات کرده ام و نیزشناختی که نسبت به آنها پیدا کرده و دارم ، آورده ام.
ازاین نویسنده پیش از این مجموعه داستان « لقمه سگ » و داستان بلند «رازچاه» نیزمنتشرشده است.
 قابل توجه است ، این کتاب سال1397در160 صفحه ، قطع رقعی ، شمارگان 1250 و با قیمت 22 هزار تومان منتشرشد و در نمایشگاه بین المللی کتاب نیزعرضه شد.

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

تعداد بازدید :102  |   تاریخ ثبت : 1398/3/11
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی