توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبرمان نوجوان تریل باز از عزیزسهرابی منتشرشد   1398/3/11

رمان نوجوان «تریل باز» نوشته « عزیزسهرابی» توسط انتشارات سوره مهر و با نشان مهرک منتشر شد. عزیزسهرابی ، نویسنده این رمان ، درگفتگو با سایت ادب فارسی درباره این رمان گفت: این رمان روایت زندگی نوجوانی به نام‌ «ذبیح »است که از زاویه دید دوستش «رضا»روایت می شود. سهرابی درادامه به بیان خصوصیات ذبیح ،که شخصیت محوری رمان است، پرداخت وگفت : ذبیح عاشق «تریل بازی» است و به همین خاطر، سلسله اتفاقات و حوادث خوشایند و ناخوشایند و هیجان انگیزی برایش رخ می دهد که مبنای روایت رضا را تشکیل می دهند وکشش خاصی
توسط انتشارات سوره مهر و با نشان مهرک
رمان نوجوان تریل بازازعزیزسهرابی منتشرشد

رمان نوجوان «تریل باز» نوشته «عزیزسهرابی» توسط انتشارات سوره مهروبا نشان مهرک منتشر شد.

عزیز سهرابی، نویسنده این رمان ، درگفتگو با سایت ادب فارسی درباره این رمان گفت: این رمان روایت زندگی نوجوانی به نام‌ «ذبیح »است که از زاویه دید دوستش «رضا»روایت می شود. سهرابی درادامه به بیان خصوصیات ذبیح ،که شخصیت محوری رمان است، پرداخت وگفت : ذبیح عاشق «تریل بازی» است وبه همین خاطر، سلسله اتفاقات و حوادث خوشایند و ناخوشایند و هیجان انگیزی برایش رخ می دهد که مبنای روایت رضا را تشکیل می دهند وکشش خاصی نیزدرمخاطب ایجاد می کنند.سهرابی با اشاره به اینکه دبیرادبیات فارسی درشهردماوند است و ازنزدیک با دنیای نوجوانان و خواسته های شان آشنا است خاطرنشان کرد: این رمان حامل پیامی اخلاقی است ؛ اینکه باید هرفردی درحد توانایی های خودش قدم بردارد و به اصطلاح «پاهایش را به اندازه گلیم خودش درازکند» و برای رسیدن به خواسته‌هاش نباید به انحراف بیفتد.
سهرابی درادامه دلیل به کارگرفتن روایت اول شخص ،که رضا دوست ذبیح است، را رسیدن به زبان و بیانی صمیمی عنوان کرد و گفت : این زبان و بیان مناسب رمان نوجوان است و می تواند منتقل کننده حال و هوای هوای نوجوانان باشد. با شئونات اخلاقی جامعه و گروه سنی نوجوان نیزسازگاراست .علاوه براین ، در رمان دارای دیالوگ های فراوانی گنجاندم تا سرزندگی روایت را حفظ کنم.
عزیز درپایان با اشاره به پیچیده نبودن سبک وفرم این رمان تصریح کرد: این رمان نوآوری فرمی و روایی خاصی ندارد اما روایتی جذاب و هیجان انگیزدارد که باعث می شود مخاطب نوجوان ارتباط خوبی با آن برقرار کند وازآن تاثیرخوبی بگیرد.
قابل توجه است این رمان فروردین 1398در96 صفحه  شمارگان 1250 و با قیمت 15 هزار تومان  توسط انتشارات سوره مهر و با نشان مهرک منتشرشده ودرنمایشگاه بین المللی کتاب نیز عرضه شد.

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

تعداد بازدید :91  |   تاریخ ثبت : 1398/3/11
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی