توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبمجموعه داستان نوجوان هنوز بی‌قرار نگاهت هستم منتشر شد   1398/3/12

مجموعه داستان نوجوان «هنوز بی‌قرارنگاهت هستم» ، که به کوشش خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی گردآوری و تنظیم شده‌اند، توسط انتشارات سوره مهرمنتشر شد. این کتاب شامل 10داستان‌ نوجوان منتخب هفتمین جشنواره سراسری داستان انقلاب و هفتمین جایزه مرحوم امیرحسین فردی است و در 80 صفحه ، قطع رقعی و با قیمت 18 هزارتومان و شمارگان: 1250منتشرشده است . داستان های : رضا بدلی از رفیع افتخار، دخترشاه پریون از رقیه سادات صفوی ، هنوز بی‌قرارنگاهت هستم از زینب امامی نیا ، مجنون از سعیده آقا ابراهیمی سامانی ، سلطان
مجموعه داستان نوجوان «هنوز بی‌قرارنگاهت هستم» ، که به کوشش خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی گردآوری و تنظیم شده‌اند، توسط انتشارات سوره مهرمنتشر شد.
 این کتاب شامل 10داستان‌ نوجوان منتخب هفتمین جشنواره سراسری داستان انقلاب و هفتمین جایزه مرحوم امیرحسین فردی است و در 80 صفحه ، قطع رقعی  و با قیمت 18 هزارتومان و شمارگان: 1250منتشرشده است . 
داستان های : رضا بدلی از رفیع افتخار، دخترشاه پریون از رقیه سادات صفوی ، هنوز بی‌قرارنگاهت هستم  از زینب امامی نیا ، مجنون از سعیده آقا ابراهیمی سامانی ، سلطان صداها  از عباس  قدیرمحسنی ، آژدان و کودک بستنی فروش از گالیا توانگر، سبیل مردانه از نیلوفرسالمیان ، رازخیابان سنجدی از محدثه محمود آبادی ، اینجا عقرب دارد از مریم بیات تبار و کوتوله ای در بن بست از مرجان حصیرچی ، عناوین داستان هایی هستند که دراین کتاب منتشر شده اند.

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

تعداد بازدید :91  |   تاریخ ثبت : 1398/3/12
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی