توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبکارگاه شعرکودک ونوجوان کمال شفیعی درحوزه هنری   1398/3/13

کارگاه شعرکودک و نوجوان کمال شفیعی ،شاعر و پژو هشگر، به همت مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری برگزار می شود. کمال شفیعی درباره این کارگاه گفت: ساختار و مبانی تئوریک ادبیات کودک ونوجوان ،آموزش سرایش این ژانرشعری در3 قالب : خردسال ،کودک ونوجوان و شناخت دنیای کلمات و واژه ها خواهیم پرداخت. شفیعی دراین باره ادامه داد : آموزش و شناخت ظرفیت های 3 قالب یادشده ، ارائه و نقد و تحلیل زیبایی شناختی درادبیات کودکان ونوجوانان ، نقد و بررسی آثارهنرجویان کارگاه و به کار گرفتن شیوه ای هدفمند ومنتهی به تولید، ازدیگر
کارگاه شعرکودک و نوجوان کمال شفیعی ،شاعروپژوهشگر، به همت مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری برگزار می شود.
کمال شفیعی درباره این کارگاه گفت: ساختارومبانی تئوریک ادبیات کودک ونوجوان ،آموزش سرایش این ژانرشعری در3 قالب : خردسال ،کودک ونوجوان و شناخت دنیای کلمات و واژه ها خواهیم پرداخت.
شفیعی دراین باره ادامه داد: آموزش و شناخت ظرفیت های 3 قالب یادشده ، ارائه و نقد و تحلیل زیبایی شناختی درادبیات کودکان ونوجوانان ، نقد و بررسی آثارهنرجویان کارگاه و به کار گرفتن شیوه ای هدفمند ومنتهی به تولید، ازدیگرمباحث وکارهایی است که دراین کارگاه مد نظرداریم.
این کارگاه، شنبه ها و ازساعت 17 تا 19درسالن اوستای حوزه هنری واقع درخیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار می‌شود.
قابل توجه است ، این کارگاه درادامه برگزاری سلسله جلسات و کارگاههای ادبی  مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری برگزارمی شود وعلاقمندان برای ثبت نام دراین کارگاه و کسب اطلاعات بیشترمی توانند با شماره تلفن 84172301 و یا شماره 09127248287 تماس بگیرند.

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

تعداد بازدید :83  |   تاریخ ثبت : 1398/3/13
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی