توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبکارگاه نقد داستان فاطمه فروغی درحوزه هنری   1398/3/13

کارگاه نقد داستان فاطمه فروغی ،داستان نویس ومدرس ادبیات داستانی ، به همت مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری برگزار می شود. فاطمه فروغی درباره این کارگاه گفت:نقدداستان اعضای کارگاه ، نقد داستان های نویسندگان ایرانی وخارجی ، بررسی آثارو مرورزندگینامه و پرداخت به مصاحبه های نویسندگان، بررسی تجربه های نویسندگان درنگارش داستان های شان ،معرفی کتاب های چاپ شده اعضا و انتخاب آثاربرتراعضا برای چاپ درمجموعه داستان های شان ازجمله کارها ومباحثی است که به آن دزاین کارگاه خواهیم پرداخت. این کارگاه، شنبه ها و ازساع
کارگاه نقد داستان فاطمه فروغی ،داستان نویس ومدرس ادبیات داستانی، به همت مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری برگزارمی شود.
فاطمه فروغی درباره این کارگاه گفت:نقدداستان اعضای کارگاه ، نقد داستان های نویسندگان ایرانی وخارجی ، بررسی آثارو مرورزندگینامه و پرداخت به مصاحبه های نویسندگان، بررسی      تجربه های نویسندگان درنگارش داستان های شان، معرفی کتاب های چاپ شده اعضا و انتخاب آثاربرتراعضا برای چاپ درمجموعه داستان های شان ازجمله کارها ومباحثی است که به آن دراین کارگاه خواهیم پرداخت.
این کارگاه، شنبه ها و ازساعت 16 تا 18درسالن جلسات مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری واقع درخیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار می‌شود.
قابل توجه است ، این کارگاه درادامه برگزاری سلسله جلسات و کارگاههای ادبی  مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری برگزارمی شود و ورود برای عموم علاقمندان به این کارگاه آزاد است.

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

تعداد بازدید :80  |   تاریخ ثبت : 1398/3/13
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی