توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبمجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد   1398/3/26

مجموعه داستان بزرگسال « روح مرطوب »، که به کوشش خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی گردآوری و تنظیم شده‌اند، توسط انتشارات سوره مهرمنتشر شد. این کتاب شامل 12داستان‌ منتخب هشتمین جشنواره سراسری داستان انقلاب و هشتمین جایزه مرحوم امیرحسین فردی است و در 179 صفحه ، قطع رقعی و با قیمت 26 هزارتومان و شمارگان: 1250منتشرشده است . داستان های : نفتی از مهین سماواتی،خوب اشتباهی از مرتضی برزگر،شاهنامه خوانی درکلاس ادبیات از رضا بهاری زاده ،شهرچنارها از سیّده زهره میرعیسی خانی ،من انقلابی نیستم از پریا دوستی
مجموعه داستان بزرگسال « روح مرطوب »، که به کوشش خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی گردآوری و تنظیم شده‌اند، توسط انتشارات سوره مهرمنتشر شد.
 این کتاب شامل 12داستان‌ منتخب هشتمین جشنواره سراسری داستان انقلاب و هشتمین جایزه مرحوم امیرحسین فردی است و در 179 صفحه ، قطع رقعی  و با قیمت 26 هزارتومان و شمارگان: 1250منتشرشده است . 
داستان های : نفتی از مهین سماواتی،خوب اشتباهی از مرتضی برزگر،شاهنامه خوانی درکلاس ادبیات از رضا بهاری زاده ،شهرچنارها از سیّده زهره میرعیسی خانی ،من انقلابی نیستم از پریا دوستی ، یکی سبز یکی آبی از مهناز رضایی ، روح مرطوب از محمد حسین وفایی ، پرواز با دست های بسته ازعلی مهدی دوست، چهل تیکه از عفت نیستانی ، بوی عید از اصغر گروسی ، مرده شورخانه از حمزه ولی پور و آجودانم ، یک کارت بگیر ، شب بیا باشگاه ازمحمد حسن ابو حمزه عناوین داستان هایی هستند که دراین کتاب منتشرشده اند.
این داستان ها، زبانی ساده و روان و سبکی واقع گرایانه دارند و ازنظرفضاسازی هم بیشترمبتنی برتوصیف یک موقعیت داستاتی هستند.به عنوان مثال داستان روح مرطوب نوشته محمدحسین وفایی دریک سلول انفرادی می گذرد و نویسنده به بیان حال و روزسخت یک فرد زندانی زیرشکنجه ساواک پرداخته است اما نویسنده درکناراین بیان و توصیف موقعیت ، نقبی هم به گذشته خوب خود با خانواده و مقایسه اش با وضعیت کنونی اش زده ودراین میان هم فضایی طنزایجادکرده است که یکی از ویژگی های این داستان محسوب می توان کرد. 

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

تعداد بازدید :584  |   تاریخ ثبت : 1398/3/26
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی