توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبپنجاه‌وچهارمین محفل کبوتران مسجددوردست با رونمایی ازدو کتاب با موضوع غزه برگزار می‌شود   1398/3/28

پنجاه‌وچهارمین محفل کبوتران مسجددوردست با موضوع «حصار غزه خواهد شکست» به همت دفتر ادبیات بیداری حوزه هنری سه‌شنبه ۲۸ خردادماه ساعت 17 درسالن سلمان هراتی حوزه هنری برگزارمی‌شود. پنجاه‌وچهارمین محفل کبوتران مسجددوردست با موضوع «حصارغزه خواهد شکست» و به بهانه ایام سالگردماجرای ناوگان آزادی غزه و رونمایی و معرفی دو کتاب «شهید دهم» و «من عروسک گلهاتم» ویژه نوجوانان، ساعت 17 سه‌شنبه 28 خردادماه در حوزه هنری برگزار می‌شود. این برنامه همراه با سخنان برخی ازاصحاب اندیشه و فرهنگ و هنرترک و ایرانی، پیرامو
پنجاه‌وچهارمین محفل کبوتران مسجددوردست با موضوع «حصار غزه خواهد شکست» سه‌شنبه ۲۸ خردادماه ساعت 17 به همت دفترادبیات بیداری حوزه هنری درسالن سلمان هراتی حوزه هنری برگزارمی‌شود.
پنجاه‌وچهارمین محفل کبوتران مسجددوردست با موضوع  «حصارغزه خواهد شکست» و به بهانه ایام سالگردماجرای ناوگان آزادی غزه و رونمایی و معرفی دو کتاب «شهید دهم» و «من عروسک گلهاتم» ویژه نوجوانان، ساعت 17 سه‌شنبه 28 خردادماه در حوزه هنری برگزار می‌شود.
این برنامه همراه با سخنان برخی ازاصحاب اندیشه و فرهنگ و هنرترک و ایرانی، پیرامون نقش ادبیات و هنر درماندگار سازی یاد و خاطره شهیدان ناوگان آزادی غزه، برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم می‌توانند در زمان یاد شده به سالن سلمان هراتی حوزه هنری انقلاب اسلامی واقع درانتهای خیابان سمیه، نرسیده به پل حافظ  مراجعه کنند.

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

تعداد بازدید :132  |   تاریخ ثبت : 1398/3/28
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی