توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبشب شعرسه‌شنبه‌های مهربانی با حضور هرمز علی‌پوردراهواز برگزارشد   1398/3/29

شب شعر «سه‌شنبه‌های مهربانی» با حضور هرمز علی‌پور و جمعی ازشاعران خوزستانی به همت واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری خوزستان دراهواز برگزار شد. شب شعر «سه‌شنبه‌های مهربانی» به همت واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری خوزستان با حضور هرمز علی‌پورازشاعران خوزستانی مطرح کشور و جمعی از شاعران استان در کتابخانه علوم ایران برگزار شد. در این مراسم حجت‌الاسلام سید شهاب‌الدین طباطبایی رئیس حوزه هنری خوزستان با ابراز خرسندی از اینکه میزبان جمع کثیری از شاعران و ادب‌دوستان استان است، بیان کرد: این جلسه به افتخار حضو
شب شعر «سه‌شنبه‌های مهربانی» با حضور هرمز علی‌پورو جمعی ازشاعران خوزستانی به همت واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری خوزستاندراهواز برگزار شد.
شب شعر «سه‌شنبه‌های مهربانی» به همت واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری خوزستان با حضور هرمز علی‌پورازشاعران خوزستانی مطرح کشور و جمعی از شاعران استان در کتابخانه علوم ایران برگزار شد.
در این مراسم حجت‌الاسلام سید شهاب‌الدین طباطبایی رئیس حوزه هنری خوزستان با ابراز خرسندی از اینکه میزبان جمع کثیری از شاعران و ادب‌دوستان استان است، بیان کرد: این جلسه به افتخار حضور یکی از شاعران خوزستانی و مطرح کشور هرمز علی‌پور برگزار شده است.
رئیس حوزه هنری خوزستان، با بیان اینکه به شاعران به‌ویژه شاعران پیش‌کسوت ارادت ویژه‌ای داریم، افزود: وقتی شاعر شعری را در جمع شعردوستان می‌خواند، شاعران از آن شعر بسیار لذت می‌برند؛ چراکه هم با صنایع ادبی آشنایی کامل دارند و هم ذوق مردم هنردوست ما با شنیدن شعر بیشتر می‌شود.
هرمز علی‌پور، شاعر مطرح کشور، نیز گفت: ۵۲سال است که شعر می‌گویم و این اشعار برای من یک ثروت تلقی می‌شود. هیچ هنری به اندازه شعر خطیر و در جهان معتبر نیست و هیچ پیشه‌ای مثل شاعران رشک و حسدبرانگیز نیست.
در این نشست که با حضور بیش از صد نفر از اهالی شعر استان برگزار شد، شاعرانی همچون: سید شهاب‌الدین طباطبایی، قاسم آهنین‌جان، وحید کیانی، فردین کوراوند، بهمن ساکی، حبیب پیام، حبیب‌اله بهرامی، حسین علی‌پور، علیرضا شکرریز و ... شعرهای خود را قرائت کردند.
قابل توجه است، درپایان این مراسم از شصت سال فعالیت ادبی استاد هرمز علی‌پور از طرف حوزه هنری خوزستان با اهدای لوح، قدردانی شد و سپس علی‌پور، از کتاب تازه منتشر شده خود با نام «هرمز علی‌پور» که مجموعه کاملی از آثار چاپ شده‌اش است دو شعرقرائت کرد.

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

تعداد بازدید :434  |   تاریخ ثبت : 1398/3/29
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی