توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبرمان گرگ‌سالی آخرین اثرزنده یاد امیرحسین فردی به چاپ سوم رسید   1398/3/29

رمان«گرگ‌سالی» آخرین اثرمنتشرشده مرحوم امیر‌حسین فردی برای سومین نوبت توسط انتشارات سوره مهرتجدید چاپ شد. رمان «گرگ سالی» آخرین اثرمنتشر شده توسط مرحوم امیر حسین فردی است که ادامه رمان موفق اسماعیل است با این تفاوت که داستان این رمان برخلاف اسماعیل، دردامنه‌های سبلان روی می‌دهد. دراین رمان برای شخصیت انقلابی داستان که اسماعیل نام دارد شرایطی به‌وجود می‌آید که ناگزیر می‌شود برای امنیت بیشتر پایتخت را ترک کند و به روستایی در دامنۀ سبلان، نزد مادربزرگش برود که با مشکلاتی روبه‌رو می‌شود.او درسبلان م
رمان«گرگ‌سالی» آخرین اثمنتشرشده مرحوم امیر‌حسین فردی برای سومین نوبت توسط انتشارات سوره مهرتجدید چاپ شد.
رمان «گرگ سالی» آخرین اثرمنتشرشده توسط مرحوم امیرحسین فردی است که ادامه رمان موفق اسماعیل است با این تفاوت که داستان این رمان برخلاف اسماعیل، دردامنه‌های سبلان روی می‌دهد.
دراین رمان برای شخصیت انقلابی داستان که اسماعیل نام دارد شرایطی به‌وجود می‌آید که ناگزیر می‌شود برای امنیت بیشتر پایتخت را ترک کند و به روستایی در دامنۀ سبلان، نزد مادربزرگش برود که با مشکلاتی روبه‌رو می‌شود.او درسبلان می‌شنود که آمریکایی‌ها که درآن زمان کشت و صنعت مغان را دردست داشتند، می‌خواهند به اصلاح‌ نژاد گرگ‌های دامنۀ سبلان اقدام کنند و این مساله منجر به ایجاد گرگ‌هایی آدمخوارشده است که مردم منطقه را به شدت آزارمی‌دهند.
قابل توجه است ، است رمان «گرگ سالی» پیش از این به صورت دیجیتال و صوتی نیز ازسوی سوره مهرمنتشرشده و درپایگاه اینترنتی آمازون نیزقرارگرفته است.

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

تعداد بازدید :124  |   تاریخ ثبت : 1398/3/29
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی