توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبکتاب قصه‌گویی خلاق و مهارت‌های اجتماعی کودکان نوشته جلیل الیاسی سرزلی منتشرشد   1398/3/29

کتاب «قصه‌گویی خلاق و مهارت‌های اجتماعی کودکان » اثر«جلیل الیاسی سرزلی» و محصول دفترپژوهش مرکزآفرینش های ادبی با نگاهی پژوهشی و با هدف بالا بردن مهارت‌های اجتماعی کودکان با قصه‌گویی خلاق از سوی انتشارات سوره مهرمنتشرشد. جلیل الیاسی با بیان اینکه این کتاب حاصل 10 ماه تحقیق و بررسی و 10 سال تجربه او درقصه‌گویی برای کودکان است، گفت:‌ این کتاب برگرفته از پایان‌نامه کارشناسی ارشد بنده با عنوان «بررسی نقش قصه‌گویی خلاق بر فرآیند تغییرمهارت‌های اجتماعی کودکان پیش‌دبستانی» است و به برتری قصه‌گویی خلاقان
کتاب «قصه‌گویی خلاق و مهارت‌های اجتماعی کودکان » اثر«جلیل الیاسی سرزلی» و محصول دفترپژوهش مرکزآفرینش های ادبی با نگاهی پژوهشی و با هدف بالا بردن مهارت‌های اجتماعی کودکان با قصه‌گویی خلاق از سوی انتشارات سوره مهرمنتشرشد.
جلیل الیاسی با بیان اینکه این کتاب حاصل 10 ماه تحقیق و بررسی و 10 سال تجربه او درقصه‌گویی برای کودکان است، گفت:‌ این کتاب برگرفته از پایان‌نامه کارشناسی ارشد بنده با عنوان «بررسی نقش قصه‌گویی خلاق بر فرآیند تغییرمهارت‌های اجتماعی کودکان پیش‌دبستانی» است و به برتری قصه‌گویی خلاقانه نسبت به سایر روش‌های قصه‌گویی در سرعت بخشیدن به روند یادگیری می‌پردازد.
وی افزود: درباره موضوع اصلی کتاب نیز باید بگویم قصه‌گوی خلاق با ابداع و خلاقیت خود در حین قصه‌گویی، با حفظ طرح کلی قصه، خلق و خوی تازه‌ای به قصه‌ها می‌دهد. در چنین فضایی است که کودک در موقعیت‌هایی قرار می‌گیرد که دست به کشف و ساخت بسیاری از رابطه‌ها می‌زند و تبدیل به فردی کنجکاو و خلاق می‌‌شود.
الیاسی ادامه داد: درباره تأثیر قصه‌گویی خلاق برکودکان قابل یادآوری است که درقصه گویی خلاق کودکان در فضایی چندحسی و تحت تأثیر محرک‌ها و مکمل‌های بیشتری قرارمی‌گیرند، درنتیجه کنش و واکنش بیشتری بین قصه‌گو و مخاطبانش به وجود می‌آید که این مسئله باعث پرورش مهارت‌های اجتماعی کودکان می‌شود و زمینه‌ بروزرفتارهای قابل قبول اجتماعی را فراهم می‌‌کند.

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

کلمات کلیدی این مطلب : ،
تعداد بازدید :150  |   تاریخ ثبت : 1398/3/29
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی