توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالببه همت حوزه هنری کودک و نوجوان و انتشارات سوره مهر   1398/4/1

محسن میرزایی ،تصویرگر و مربی این کارگاه طراحی و تصویرسازی «کتاب سی شعر، سی شاعر» ،عنوان کرد:این کارگاه با هدف کشف و شناسایی هنرمندان جوان در عرصه طراحی و تصویرگری از یک‌سو و همچنین ارائه تصویرهای مناسب برای این مجموعه، طی دو روز برگزار شد. وی افزود: این کارگاه به همت حوزه هنری کودک و نوجوان و انتشارات سوره مهر برپا شد و طرح‌های تصویرسازان برای شعرهای این مجموعه آماده شده است. میرزایی درباره نحوه دعوت از تصویرسازان برای حضور در این کارگاه گفت: ما برای دعوت از طراحان به‌منظور تصویرسازی کتاب «سی شع
محسن میرزایی ،تصویرگر و مربی این کارگاه طراحی و تصویرسازی «کتاب سی شعر، سی شاعر» ،عنوان کرد:این کارگاه با هدف کشف و شناسایی هنرمندان جوان در عرصه طراحی و تصویرگری از یک‌سو و همچنین ارائه تصویرهای مناسب برای این مجموعه، طی دو روز برگزار شد.
وی افزود: این کارگاه به همت حوزه هنری کودک و نوجوان و انتشارات سوره مهر برپا شد و طرح‌های تصویرسازان برای شعرهای این مجموعه آماده شده است.
میرزایی درباره نحوه دعوت از تصویرسازان برای حضور در این کارگاه گفت: ما برای دعوت از طراحان به‌منظور تصویرسازی کتاب «سی شعر، سی شاعر» در ابتدا فراخوان دعوت ارائه دادیم، در ادامه و پس از دریافت نمونه آثار، ۱۲تصویرگر برای حضور در کارگاه انتخاب و دعوت شدند.
وی افزود: طراحی‌های این تصویرگران از ایده تا اجرا با هماهنگی تیم کارشناسی و گروه متخصصان همراه بود. ضمن اینکه در این کارگاه بحث‌های آموزشی درباره تصویرسازی ویژه نوجوانان، تصویرسازی شعر و... نیز مطرح بوده است.
مربی آموزشی کارگاه در خاتمه با اشاره به تصویرسازی کتاب‌های ویژه نوجوانان نیز گفت: تاکید تصویرسازان و انتشاراتی‌ها معمولا بر تصویرسازی گروه سنی کودک است و ما کمتر در حوزه تصویرسازی ویژه بزرگسالان و نوجوانان فعالیت کرده ایم، لذا فعالیت در این حوزه تا حدودی دشوارتر است. از سوی دیگر تصویرسازی شعر هم از داستان پیچیده‌تر و ظریف‌تر است که این دو نکته خروجی اثر را دشوارترمی‌کرد.

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

تعداد بازدید :101  |   تاریخ ثبت : 1398/4/1
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی