توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبرمان دخترمودرختی درنشست زیرگنبد کبود حوزه هنری البر نقد و بررسی می‌شود   1398/4/2

رمان کودک «دخترمودرختی» نوشته مکرمه شوشتری باحضورنویسنده و حسن احمدی ،منتقد، دوشنبه 3تیرماه، ساعت ۱۶ تا ۱۸ درسلسله نشست‌های کارگاهی بررسی ادبیات کودک و نوجوان که با عنوان «زیرگنبد کبود»درحوزه هنری استان البرزبرگزار می شود، نقد و بررسی می‌شود. این نشست ، به همت حوزه هنری کودک و نوجوان و خانه ادبیات کودک و نوجوان حوزه هنری استان البرزبرگزار می‌شود و علاقه‌مندان به حضور در این نشست می‌توانند روز دوشنبه 3 تیرماه، از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به حوزه هنری استان البرز واقع در کرج، میدان نبوت، کوچه میلاد مراجعه کن
رمان کودک «دخترمودرختی» نوشته مکرمه شوشتری باحضورنویسنده وحسن احمدی،منتقد، دوشنبه 3تیرماه، ساعت ۱۶ تا ۱۸ درسلسله نشست‌های کارگاهی بررسی ادبیات کودک و نوجوان که با عنوان «زیرگنبد کبود»درحوزه هنری استان البرزبرگزار می شود، نقد و بررسی می‌شود.
این نشست ، به همت حوزه هنری کودک و نوجوان و خانه ادبیات کودک و نوجوان حوزه هنری استان البرزبرگزار می‌شود و علاقه‌مندان به حضور در این نشست می‌توانند روز دوشنبه 3 تیرماه، از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به حوزه هنری استان البرز واقع در کرج، میدان نبوت، کوچه میلاد مراجعه کنند.
قابل توجه است ،دخترمو درختی» رمانی مناسب کودکان گروه سنی «ج» است که به قلم مکرمه شوشتری و درقطع پالتویی، و در ۱۰۸ صفحه منتشر شده است.
دربخشی از این رمان آمده است: لنگه کفش کوهنوردی ازبالای کوه به دره می‌افتد، کوهنورد برای برداشتن کفش پایین می‌رود اما دراعماق دره، مردم عجیبی زندگی می‌کنند که اعتقاد دارند لنگه کفش ازآسمان افتاده تا شهرلاغرآنها را نجات بدهد.
 

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

تعداد بازدید :397  |   تاریخ ثبت : 1398/4/2
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی