توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبحلقه شعرآئینی باحضوریوسفعلی میرشکاک و محمود حبیبی کسبی درحوزه هنری    1398/4/2

حلقه شعرآئینی »سه شنبه های هرهفته ساعت 17 با حضور حضوریوسفعلی میرشکاک ومحمود حبیبی کسبی، درسالن سلمان هراتی حوزه هنری برگزارمی شود. به گزارش سایت ادب فارسی ، این حلقه ، ازجمله برنامه های هفتگی مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری است که به منظورشعرخوانی و نقد و بررسی شعرآئینی برگزارمی شود . اولین «حلقه شعرآئینی »سه شنبه 4 تیرماه ساعت 17 به همت مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری برگزارمی شود و ورود به این برنامه برای عموم علاقمندان آزاداست. قابل توجه است ، عموم علاقمندان برای حضوردراین برنامه می توانند درزما
حلقه شعرآئینی»سه شنبه های هرهفته ساعت 17 با حضور حضوریوسفعلی میرشکاک ومحمود حبیبی کسبی، درسالن سلمان هراتی حوزه هنری برگزارمی شود.
به گزارش سایت ادب فارسی ، این حلقه ، ازجمله برنامه های هفتگی مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری است که به منظورشعرخوانی و نقد و بررسی شعرآئینی برگزارمی شود .
اولین «حلقه شعرآئینی »سه شنبه 4 تیرماه ساعت 17 به همت مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری برگزارمی شود و ورود به این برنامه برای عموم علاقمندان آزاداست.
قابل توجه است ، عموم علاقمندان برای حضوردراین برنامه می توانند درزمان یادشده به سالن سلمان هراتی حوزه هنری واقع درانتهای خیابان سمیه ، تقاطع خیابان حافظ مراجعه کنند.

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

تعداد بازدید :121  |   تاریخ ثبت : 1398/4/2
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی