توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبکارگاه دو روزه داستان و نقد و بررسی رمان گور سفید درحوزه هنری کرمانشاه برگزارشد   1398/4/16

کارگاه دو روزه داستان با برگزاری 3 نشست آموزشی درسالن همایش‌های حوزه هنری استان کرمانشاه و نقد و بررسی رمان «گورسفید» اثر «مجید قیصری» به کارخودپایان داد.
کارگاه دو روزه داستان با برگزاری 3 نشست آموزشی درسالن همایش‌های حوزه هنری استان کرمانشاه و نقد و بررسی رمان «گورسفید» اثر «مجید قیصری» به کارخودپایان داد.
به گزارش سایت ادب فارسی، محسن عزتی ، مسئول آفرینش‌های ادبی حوزه هنری کرمانشاه ، در باره این کارگاه گفت: این کارگاه در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنه ۱۲ و ۱۳ تیرماه در3 جلسه مجزا با حضور هنرمندان و با محوریت آموزش لحن و زبان، گفت‌وگو و بازنویسی برگزار شد.
وی افزود: کارگاه دو روزه داستان که به همت واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان کرمانشاه برگزارشد، با استقبال قابل توجهی ازسوی مخاطبین مواجه شد.
عزتی با اشاره به پایان رسیدن مجموعه کارگاه‌های داستان یادآور شد: جلسه نقد و بررسی رمان «گورسفید» نوشته مجید قیصری نیز با حضور نویسنده، منتقدین و نویسندگان ادبی استان درسالن جلسات حوزه هنری برگزارشد.

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

تعداد بازدید :328  |   تاریخ ثبت : 1398/4/16
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی