توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالباولین کارگاه زیبایی شناسی هنردکترعبدالحمیدضیائی دوشنبه17 تیرماه درحوزه هنری برگزار می شود   1398/4/17

اولین نشست کارگاه زیبایی شناسی هنردکترعبدالحمیدضیائی ،شاعر،پژوهشگر و مدرس فلسفه، دوشنبه 17 تیرماه ، ساعت 17 درسالن کنفرانس مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری برگزار می شود.
اولین نشست کارگاه زیبایی شناسی هنردکترعبدالحمیدضیائی ، شاعر،پژوهشگر و مدرس فلسفه، دوشنبه 17 تیرماه ، ساعت 17 درسالن کنفرانس مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری برگزار     می شود.
به گزارش سایت ادبی فارسی ، این کارگاه به همت مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری برگزارمی شودو علاقمندان برای ثبت نام درآن می توانند به سایت maktabemehr.ir مراجعه کنند و یا نیم ساعت قبل ازبرگزاری کارگاه به مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری مراجعه کنند.درضمن، برای ایثارگران،هنرمندان و دانشجویان تخفیف ویژه درنظرگرفته شده و لازم است برای ثبت نام و برخوردارشدن ازاین تخفیف به صورت حضوری اقدام به ثبت نام بنمایند. 
دکترعبدالحمیدضیائی درباره این کارگاه به سایت ادب فارسی گفت: کارگاه آموزشی فلسفه هنر، مجالی برای اندیشیدن و تأمل جمعی درباره چیستی هنر و پرسش هایی است که پیرامون شخصیت هنرمند، تجربه هنری،فرایندشکل گیری اثرهنری، منشا و آبشخورالهامات هنری و … وجود دارد. 
این استاددانشگاه درادامه به آنچه دراین دوره کارگاه صورت خواهد گرفت پرداخت و گفت : دراین دوره به بررسی تفاوتهای فلسفه هنر با جامعه شناسی هنر، روان شناسی هنر، اقتصاد هنر و تاریخ تطبیقی هنر خواهیم پرداخت و می کوشیم تا با نگاهی فلسفی، آفرینش، فهم و نقد آثار هنری را بررسی و تحلیل کنیم. این کارگاه به هنرجویان کمک می کند تا با درک و دریافتی کلان و مبنایی، آثارهنری خود و دیگران را ببینند و تحلیل و داوری کنند. 
قابل توجه است ، این کارگاه درادامه برگزاری سلسله جلسات و کارگاههای ادبی مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری برگزارمی شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشترمی توانند با شماره تلفن 84172301 تماس بگیرند.
این کارگاه ، دوشنبه ها و ازساعت 17 تا 18 درسالن  کنفرانس مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری واقع درخیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار می‌شود.

تعداد بازدید :85  |   تاریخ ثبت : 1398/4/17
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی