توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالباولین نشست کارگاه موسیقی شعرعروض و قافیه محمود حبیبی کسبی از26 تیرماه برگزارمی شود   1398/4/18

اولین نشست «کارگاه موسیقی شعرعروض و قافیه» محمودحبیبی کسبی از چهارشنبه، 26 تیرماه ، ساعت 17 درسالن کنفرانس مرکزآفرینش‌های ادبی حوزه هنری برگزارمی‌شود.
اولین نشست «کارگاه موسیقی شعرعروض و قافیه» محمودحبیبی کسبی از چهارشنبه، 26 تیرماه ، ساعت 17 درسالن کنفرانس مرکزآفرینش‌های ادبی حوزه هنری برگزارمی‌شود. 
ازعلاقه‌مندانی که تاکنون نتواسته‌اند ثبت نام کنند، دعوت می‌شود تا پایان روزسه‌شنبه 25 تیر با مراجعه به بخش گارگاه‌های سایتmaktabemehr.ir برای ثبت نام اقدام کنند.
درضمن، علاقه‌مندانی که موفق به ثبت نام اینترنتی نشده‌اند، و نیز هنرمندان، دانشجویان و خانواده شهدا و ایثارگران برای اخذ تخفیف حضوری به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند.
محمود حبیبی کسبی ، مدرس این کارگاه ، درگفتگو با سایت ادب فارسی درباره آنچه دراین کارگاه صورت می گیرد گفت :دراین کارگاه ادبی قراراست با زبانی علمی اما ساده و امروزی موسیقی شعرفارسی را بشناسیم و وزن و قافیه درقالب‌های مختلف را بیاموزیم.
شناخت اصولی علم عروض نه تنها برهرشاعر سنتی‌سرا واجب است، بلکه شاعران نوپردازرا نیز درآهنگین کردن کلام یاری می‌کند. علاوه برشعرا، مخاطبان و خوانندگان جدی شعرهم با شناخت علم عروض، در راه درست‌خوانی و تلذذ و تعمق درشعرقدم می‌گذارند.
قابل توجه است ، این کارگاه ، چهارشنبه ها ازساعت 17 درسالن جلسات مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری واقع درخیابان سمیه ، نرسیده به خیابان حافط برگزارمی شود.

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

تعداد بازدید :85  |   تاریخ ثبت : 1398/4/18
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی