توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبآغاز بحث تقویت حافظه با حضورمرتضی جعفری درکارگاه تندخوانی و تقویت حافظه    1398/5/22

کارگاه « تندخوانی و تقویت حافظه» با حضورمرتضی جعفری و به همت مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری و با همکاری خانه ادبیات افغانستان ، چهارشنبه 22 مرداد ماه ، ساعت 15 تا 17 درسالن کنفرانس مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری برگزارمی شود.
کارگاه « تندخوانی و تقویت حافظه» با حضورمرتضی جعفری و به همت مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری و با همکاری خانه ادبیات افغانستان ، چهارشنبه 22 مرداد ماه ، ساعت 15 تا 17 درسالن کنفرانس مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری برگزارمی شود.
تینا محمد حسینی ، مدیراجرایی این برنامه درگفتگو با سایت ادب فارسی ازپایان یافتن جلسات روش ها و تمرین تندخوانی دراین کارگاه خبرداد و گفت : ازاین هفته مرتضی جعفری ، مدرس این کارگاه ، جلسات مربوط به روش های تندخوانی را آغاز خواهد کرد.
قابل توجه است ، حضوردراین کارگاه رایگان است اما ثبت‌نام الزامی ‌است. عموم علاقمندان برای ثبت نام می توانند با شماره تلفن 09216931595 تماس بگیرند. 
لازم به ذکراست ، این کارگاه، چهارشنبه های هرهفته ، ساعت 15 تا 17 درسالن  کنفرانس مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری واقع درخیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزارمی‌شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشترمی توانند با شماره تلفن 84172301 تماس بگیرند.

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

تعداد بازدید :75  |   تاریخ ثبت : 1398/5/22
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی