توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالببرشی از رمان نوجوان طوقی نوشته محمّدرضا آریان‌فر   1398/5/28

رمان نوجوان «طوقی»نوشته «محمّدرضا آریان‌فر» روایتی پرکشش و زیبا از زندگی یک نوجوان ازسال‌های جنگ و بمباران است که بزودی توسط انتشارات سوره مهر منشرخواهد شد. برشی ازرمان طوقی :
رمان نوجوان «طوقی»نوشته «محمّدرضا آریان‌فر» روایتی پرکشش و زیبا از زندگی یک نوجوان ازسال‌های جنگ و بمباران است که بزودی توسط انتشارات سوره مهر منشرخواهد شد.
برشی ازرمان طوقی :
«اشک روی صورت فرمانده برق زد. خاله ملوک میان گریه و خنده، کِل زد و دورِخودش چرخید. فرید چشمان شاهبال را بوسید و پرنده را با قدرت زیاد به سینه آسمان کوبید.
شاهبال مثل آن که بار اول است می‌پرد و تازه آسمان را کشف کرده، مانند تیری از کمان رها شده، اوج گرفت. نوکش را رو به بالا گرفت و پردۀ آسمان را شکافت و ازمیان ابرها رد شد و به دنبالش، کله پفکی و طوقی و کفترهای دیگر ازحفرۀ بازسینۀ آسمان گذشتند و ازمقابل چشم‌ها ناپدید شدند.
صدای انفجار و تیراندازی و غرش خفۀ هواپیما ازچند گوشۀ شهر برخاست. دود و خاکستر آسمان را بلعید و زمین تاریک شد. سیلو، مانند شاهبال و طوقی و باقی کفترها میان دود تیره داشت گم می‌شد. چنگک‌های جرثقیل گم می‌شد. فرید با آن که آسمان ازلکۀ دود پُرشده بود، توانست کفترها را ببیند که مثل خال چسبیده بودند به ابرها.
فرمانده زیرلب گفت: «آسمون هم داره گم می‌شه فرید!»
فرید یاد حرف‌های ابویوسف افتاد: 
ـ  وقتی آسمون گم بشه، کفترا گم بشن، یعنی آخرالزمونه، دنیا به آخر رسیده آقا فرید، به آخر...!»

تعداد بازدید :314  |   تاریخ ثبت : 1398/5/28
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی