توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبکارگاه شعر نیما سه شنبه 5 شهریوربا حضورمصطفی علیپوردرحوزه هنری برگزارمی شود   1398/6/4

کارگاه شعر نیما ، سه شنبه 5 شهریورماه ، ساعت 15 با حضورمصطفی علیپور، شاعر، منتقد و مدرس شعر، درسالن کنفرانس مرکزآفرینش های ادبی حوزهنری برگزارمی شود.
کارگاه نیما ، سه شنبه 5 شهریورماه ، ساعت 15 با حضورمصطفی علیپور، شاعر، منتقد و مدرس شعر، درسالن کنفرانس مرکزآفرینش های ادبی حوزهنری برگزارمی شود.
به گزارش سایت ادب فارسی ، علیپوردراین کارگاه به نقدکارگاهی شعرهای هنرجویان کارگاه و تبیین وتشریح نکات نهفته درشعرها و همچنین توصیه ها برای بهترشدن شان ازدیگر برنامه هایی است که دراین کارگاه به آن پرداخت خواهد شد.
قابل توجه است ، این کارگاه ساعت 15 سه شنبه های هرهفته به همت مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری و به منظورشعرخوانی و نقد و بررسی شعرنیمایی و سپید ازلحاظ زبان،فرم و ساختاربا تأکید برآموزه های نیما درسالن کنفرانس مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری واقع درخیابان سمیه ، نرسیده به خیابان حافظ برگزارمی شود و ورود به این کارگاه برای عموم علاقمندان آزاد است.

تعداد بازدید :208  |   تاریخ ثبت : 1398/6/4
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی