توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبفراخوان دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب منتشرشد   1398/7/7

فراخوان و ضوابط شرکت دردوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب با شش محورموضوعی منتشرشد.
فراخوان و ضوابط شرکت دردوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب با شش محورموضوعی منتشرشد.
حوزه هنری انقلاب اسلامی به منظور پاس‌داشت و ارتقای دستاوردهای شعر و داستان انقلاب و کشف استعدادهای برتر، دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب را برگزارمی‌کند.
این رویداد موضوعاتی همچون عدالت و انسانیت، وحدت امت اسلامی، رفعت ملی، اخلاق و معارف دین، گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت دربخش شعر و مسائل و رویدادهای سال­‌های قبل ازانقلاب و روزهای پیروزی انقلاب و پس از آن تا امروز، دستاوردهای انقلاب اسلامی درحوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی، نقش و جایگاه انقلاب اسلامی در رهبری، وحدت، انسجام ملی و همراهی با جریان‌های استکبارستیز جهان با تأکید برهویت اسلامی و مقاومت در بخش داستان را دنبال می‌کند.
همچنین شعرسنتی(مجموعه یا تک اثر)، نو و نیمایی(مجموعه یا تک اثر) و شعرکودک و نوجوان(مجموعه یا تک اثر) قالب‌های شعری و رمان(بزرگسال و کودک و نوجوان) و داستان کوتاه (بزرگسال و کودک و نوجوان) قالب‌های داستانی هستند که شرکت‌کنندگان می‌توانند آثارخود را متناسب با آن به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
آخرین مهلت ارسال آثاربه دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب ۳۰ بهمن‌‍ماه ۹۸ اعلام شده است و علاقمندان برای کسب اطلاعات پیرامون سایر مقررات و جزئیات فراخوان به سایت www.artfest.ir قراردارد.

تعداد بازدید :180  |   تاریخ ثبت : 1398/7/7
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی