توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبنشست هفتگی داستان افغانستان چهارشنبه دهم مهرماه درحوزه هنری برگزارمی شود   1398/7/9

نشست هفتگی داستان افغانستان ، چهارشنبه دهم مهرماه ساعت 13 تا 17 درقالب 2 برنامه کارگاه داستان و خوانش و نقدداستان با حضورتینا محمدحسینی ، مدرس داستان ، درسالن کنفرانس مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری برگزارمی شود.
نشست هفتگی داستان افغانستان ، چهارشنبه دهم مهرماه ساعت 13 تا 17 درقالب 2 برنامه کارگاه داستان و خوانش و نقدداستان با حضورتینا محمدحسینی ، مدرس داستان ، درسالن کنفرانس مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری برگزارمی شود.
به گزارش سایت ادب فارسی، دربرنامه اول، که ازساعت 13 تا 15 برگزارمی شود، مدرس به آموزش عناصر و تکنیک های داستان نویسی خواهدپرداخت و دربرنامه دوم هم که ازساعت 15 تا 17 برگزارخواهد شد، هنرجویان داستان های خود را خوانده و سپس توسط مدرس کارگاه با همراهی هنرجویان نقد وبررسی خواهند شد و مدرس توصیه های لازم را خواهد کرد.
قابل توجه است، دربرخی از این نشست ها نیزآثارنویسندگان جوان افغانستان به صورت تخصصی و با حضورکارشناسان ایرانی و افغانستانی نقد و بررسی می شود. برخی ازبرنامه ها نیزبا حضورنویسندگان برجسته افغانستانی و نقدآثار و گفتگوپیرامون آثاربا خود نویسندگان همراه است. این برنامه با مدیریت محمد سرور رجائی ، شاعر و نویسنده افغانستانی ، برگزار می شود و تینا محمدحسینی،  نویسندۀ افغانستانی ، به عنوان مدرس و مسئول برگزاری نشست ها حضوردارد.
گفتنی است ، نشست هفتگی داستان افغانستان ، چهارشنبه های هرهفته ساعت 13 تا 17 با حضورتینا محمدحسینی ، مدرس داستان ، درسالن کنفرانس مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری برگزار می شود.عموم علاقمندان برای حضور دراین برنامه می توانند به محل یادشده واقع در: خیابان سمیه ، نرسیده به خیابان حافظ مراجعه کنند.

تصاویر پیوست شده به این مطلب :

تعداد بازدید :291  |   تاریخ ثبت : 1398/7/9
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی