توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبآموزش مقدماتی قواعد و فنون شعر، ویژۀ هنرجویان افغانستانی درحوزه هنری برگزارمی شود   1398/7/9

نخستین دورۀ آموزش مقدماتی قواعد و فنون شعر، ویژۀ هنرجویان مهاجر افغانستانی ، با همکاری مرکزآفرینش‏های ادبی حوزه هنری و خانه ادبیات افغانستان برگزارمی‏‌شود.
نخستین دورۀ آموزش مقدماتی قواعد و فنون شعر، ویژۀ هنرجویان مهاجر افغانستانی ، با همکاری مرکزآفرینش‏های ادبی حوزه هنری و خانه ادبیات افغانستان برگزارمی‏‌شود.
این دورۀ آموزشی ، که ازپنج‏شنبه یازدهم مهرماه، با حضورمحمد سرور رجائی ، دبیر ومدرس این دوره، شروع خواهدشد ، به منظورآشنایی با مبانی ابتدایی شعر و تقویت استعداد هنری هنرجویان برگزارمی شود و حضوردرآن برای علاقه‏‌مندان آزاد و رایگان است.
قابل توجه است ، این کارگاه ازساعت 16 تا 18 پنج شنبه های هرهفته درسالن کنفرانس مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری برپا می شود و علاقمندان برای حضور درآن‌ می توانند به سالن کنفرانس مرکزآفرینش های ادبی حوزه هنری واقع در: خیابان حافظ. ابتدای خیابان سمیه، حوزه هنری ، طبقه سوم ساختمان اداری مراجعه کنند.
گفتنی است ، علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشترمی توانند با شماره های 09392593277 و 09354152369 تماس بگیرند.

تعداد بازدید :314  |   تاریخ ثبت : 1398/7/9
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی