توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبمجموعه شعر «فاتحه عاشقی» منتشر شد   1398/10/1

«فاتحه عاشقی » عنوان مجموعه سروده های یدالله گودرزی است که از سوی انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.
به گزارش پایگاه خبری ادب فارسی،  این مجموعه اشعار یدالله گودرزی (شهاب) که در قالب های گوناگون ادبی با مضامینی عاشقانه و اجتماعی سروده شده است پیش تر به سفارش مرکز آفرینش ها ادبی حوزه هنری تولید و برای چاپ به انتشارات سوره مهر سپرده شده بود.
 
در مجموعه شعر « فاتحه عاشقی»  31 غزل، 21 شعر در قالب های نیمایی و سپید ، 20 رباعی و دوبیتی و همچنین  5 مثنوی گنجانده شده است.
 
یدالله  گودرزی ( شاعر  و  مترجم و  پژوهشگر  ) متخلص به شهاب بروجردی در سال ۱۳۴۹در شهر بروجرد متولد شد. او در مقطع کارشناسی ارشد ادبیات فارسی و  ادبیات عرب فارغ التحصیل شد.  همزمان کار نوشتن و  سرودن را از سال ۱۳۶۹آغاز  کرد و در حوزه شعر، نقد شعر و  پژوهش آثار متعددی را منتشر کرده است. او در سال ۱۳۷۳مقام اول شعر دانشجویی را کسب کرد. 
 
لازم به ذکر است مجموعه « فاتحه عاشقی»  با تیراژ 1250 نسخه در 104 صفحه و با طرح جلدی از امیر نجفی به تازگی چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

کلمات کلیدی این مطلب : خبر ، سوره مهر ، حوزه هنری ، کتاب ، شعر ، یدالله گودرزی ،
تعداد بازدید :169  |   تاریخ ثبت : 1398/10/1
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی