توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار کتاب شد
مجموعه رباعی این کوه سرش همیشه زیر برف است ازمحمد عالی‌زاده منتشر شد
باگردآوری و تنظیم خسرو باباخانی و رقیه‌سادات صفوی
مجموعه داستان بزرگسال روح مرطوب منتشرشد

آخرین مطالبمجموعه داستان «پاراگراف آخر» منتشر شد   1398/12/3

مجموعه داستان «پاراگراف آخر» نوشته زهرا سیادت موسوی شامل چهارده داستان منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری ادب فارسی، خورشیدی دیگر، پرده رومن، یک راز، پیدا وپنهان، عطر بهشت، خیابان پر درخت، سه شنبه‌های لعنتی، سایه لغزان، میز خانم جوان، رواق آخر، باور کن همین بود، پازلی رو به کودکی، خانه باور نکردنی و پاراگراف آخر از جمله داستان‌های این کتاب بشمار می‌آید.

در بخشی از این کتاب آمده:« خودم را وسط جمعیت انبوهی پیدا کردم، که تابوتی را پیش میراند. مسیر آشنا بود. نمی‌دانم مراسم خاک‌سپاری چه کسی بود. از فهمیدنش ترس داشتم، اما طاقت نیاوردم. جمعیت را کنار زدم و رفتم جلو. همة چهره‌ها آشنا بودند؛ کسانی که در تمام عمر دیده بودم. همه خیلی عادی و طبیعی بودند، انگار نه‌ انگار که داشتند مردهای را می‌گذاشتند در قبر.

 

ناگهان عزیز را دیدم که از توی قبر بلند شد و فرار کرد. دوباره گرفتندش و بهزور آوردندش. این کار چند بار تکرار شد. هیچکس ناراحت نبود. انگار وظیفه‌ای بود که باید انجام می‌دادند و با کمال خون‌سردی، دوباره کار را از سر می‌گرفتند. وقتی نیما بیدارم کرد، عرق سردی روی تنم نشسته بود و می‌لرزیدم.»


کلمات کلیدی این مطلب : ،
تعداد بازدید :66  |   تاریخ ثبت : 1398/12/3
نظرات :

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شدحقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری است. طراح و برنامه‌نویس : علی‌رضارضایی